033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

כשמדברים על רכבי יוקרה, עולים לא מעט שמות של יצרנים. איטלקים, אמריקאים, יפאנים וגרמנים, אבל שום שיחה על רכבי יוקרה לא תהיה שלמה בלי אזכורו של השם היקרתי ביותר: פורשה. היצרן הגרמני הזה שהחל את דרכו בעיר שטוטגרט בשנת 1931 הפך עם השנים להיות שם נרדף לרכבי יוקרה בכל העולם. פורשה קאיין הוא רכב הפנאי/ שטח של פורשה המיוצר החל משנת 2002. הפלטפורמה שלו, שפותחה על ידי חברת פורשה משותפת לקאיין ולמכוניות יוקרה נוספות כמו אאודי Q7 ופולקסווגן טוארג. למעשה הקאיין הוא הרכב הראשון בעל מנוע בן שמונה צילינדרים, שיוצר על ידי חברת פורשה מאז שנת 1995, בה הופסק ייצורה של הפורשה 928.

אבל פורשה קאיין היא הרבה יותר מאשר סכום היתרונות הטכניים והיתרונות שלה בתחום העיצוב. פורשה קאיין הוא סוג של אמירה. כשהיא עולה על הכביש, חותכת את השדות או את דרכי העפר, אף אחד לא יכול להתעלם ממנה או ממי שנמצא בתוכה. כשאתם נוהגים בפורשה אתם הופכים לחלק מאגדה מוטורית של ממש. אתר השכרת רכבי היוקרה המוביל בישראל, הופך את חלום הנהיגה בפורשה קאיין למציאותי במיוחד. כן. באמצעות האתר תוכלו למצוא בקלות רכבי יוקרה פנויים להשכרה, להזמין אותם במספר קליקים על העכבר ולשכור אותם ללא מגבלות גיל או מסגרת אשראי. נשמע טוב לא?

וזה ממש לא הכול. אם תרצו לשכור את הפורשה קאיין לאירוע חגיגי, אנו נקשט אותה בשבילכם על פי טעמכם, לא שהיא זקוקה לקישוטים. בנוסף, נוכל להציע לכם גם נהג מקצועי ואדיב שייקח אתכם בבטיחות לאן שרק תרצו. אז אם אתם מעוניינים לשכור פורשה קאיין וליהנות מהמכונית היוקרתית ביותר על הכביש ובשטח, הזמינו אותה עכשיו, כאן באתר.

מה דעתכם? יש רכב יוקרתי יותר מפורשה? הגיבו כאן.

Porsche Cayenne זכה לקבל 4 תגובות שהעניקו לו דירוג של 5 מתוך 5.
תגובות הגולשים

משכירים גם לבניי 22 עם 5 שנות וותק?

פורסם בתאריך 11/24/2014 מאת אליהו

אשמח לתגובה מהירה

מצטרף לשאלה

פורסם בתאריך 01/14/2015 מאת גיא

גם אם אפשר להשכיר לבניי 22

מחפש להשכיר רכב לחתונה

פורסם בתאריך 08/30/2016 מאת איתי

לקבל הצעת מחיר

משכירים גם לפחות משנה רשיון???

פורסם בתאריך 12/24/2020 מאת מתי

אשמח מאוד לתגובה מהירה

חפשו אותנו בגוגל