033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

Hummer H2

Hummer H2

יש לא מעט רכבים מרשימים על הכביש ובשטח. רכבים בעלי ביצועים מרהיבים, עיצוב עוצר נשימה ויכולת עבירות גבוהה, אבל האמר יש רק אחד. האמר הוא מותג רכבי שטח שיוצר על ידי ג'נרל מוטורס, על בסיס של רכב בשימוש הצבא האמריקאי. בשנת 2010 הופסק לחלוטין הייצור של רכב ההאמר, כתוצאה מהמשבר הכלכלי והעלייה במחירי הדלק, אבל האגדה עדיין חיה ובועטת. המראה הקרבי שלו, שלא דומה לשום רכב אחר ותא הנוסעים הייחודי, הופכים כל נסיעה בהאמר 2 לחוויה אמיתית. ועוד לא אמרנו כלום על התגובות שתקבלו מהסביבה כאשר תנהגו בו. עכשיו גם אתם יכולים לשכור האמר ולנהוג בו לאירוע, לטיול או לכל מטרה אחרת שדורשת רכב שטח מרשים באמת.

השכרה של האמר או של כל רכב יוקרה אחר באמצעות אתר השכרת רכבי היוקרה המוביל בישראל היא קלה יותר מאשר בכל מקום אחר. כאן תוכלו למצוא את כל רכבי היוקרה הניתנים להשכרה בישראל, במקום אחד. בלי להתרוצץ בין הסוכנויות השונות. בנוסף, אתר השכרת רכבי היוקה של ישראל מאפשר לכם לשכור Hummer H2, או כל רכב יוקרה אחר בלי מגבלות של גיל או מסגרת אשראי. כאן הכול הרבה יותר פשוט. נכנסים לאתר, בוחרים את הרכב, בודקים אם הוא זמין בתאריכים הנוחים לכם ומזמינים אותו במחירים משתלמים במיוחד. אם תהיו מעוניינים בכך, נשמח להעמיד לרשותכם נהג מקצועי שייקח אתכם בבטחה לאן שרק תרצו ואפילו לקשט את ההאמר שתזמינו, על פי טעמכם האישי. למרות שאם אתם שואלים אותנו, הוא לא יזדקק לכך.

עם רכב גדול מגיע גם רושם גדול. לכן אם אתם מעוניינים להרשים ברור לגמרי מדוע האמר הוא הבחירה שלכם. אם אתם מעוניינים לשכור אותו, או כל רכב יוקרה אחר, בדרך הקלה והנוחה ביותר, אתם מוזמנים לעשות את זה עכשיו.

מה דעתכם על המפלצת? הגיבו כאן

חפשו אותנו בגוגל