033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

Volvo S80

Volvo S80

וולוו S80 היא לא מכונית שאפשר להתעלם ממנה. מכונית הסלון השוודית, מאופיינת במראה חיצוני אלגנטי במיוחד, עם חזית קדמית חדשה התורמת גם לבטיחותם של הולכי הרגל, עיטורי כרום יוקרתיים ופגוש אחורי חדש ומעוצב. גם מי שייכנס אליה וישב מאחורי ההגה, או באחד ממושבי הנוסעים, יהיה חייב להודות כי הנסיעה ב- Volvo S80 היא חוויה יוצאת דופן. המרווח לרגליים, חומרי הריפוד והציפוי הטבעיים והנעימים למגע, מערכת האוורור והמיזוג המתקדמת והתאורה הפנימית החושנית, מעניקים לנהג ולנוסעים, תחושה של טיסה במחלקה ראשונה. בנוסף, מצוידת Volvo S80 במערכת שליטה דיגיטאלית אינטואיטיבית במערכות השונות וכן באפשרות לבדוק, באמצעות אפליקציה ייחודית לטלפון החכם, האם המכונית נעולה, להפעיל מראש את מערכות המיזוג ולברר את מצב הדלק במיכל.

אם אתם רוצים להרשים אורח חשוב שהגיע מחו"ל, להגיע כמו מלך ומלכה לחופה שלכם, או לצאת לסופשבוע מפנק במיוחד באחד ממלונות היקרה של ישראל, אתם יכולים לעשות זאת בעזרתה האדיבה והאיכותית במיוחד של Volvo S80. כאן, באתר השכרת רכבי היקרה של ישראל, תוכלו למצוא Volvo S80 להשכרה, לצד מכוניות יוקרה ומכוניות אספנות רבות נוספות, במקום אחד. כן, במקום לנדוד בין האתרים השונים המציעים רכבי יוקרה להשכרה, או בין חברות השכרת הרכב השונות המציעות רכבים כאלה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר. את פרטי רוב רכבי היוקרה בישראל תוכלו למצוא כאן ותוכלו להזמין אותם בקלות. במחירים נוחים, בלי הגבלת גיל ובלי דרישה למסגרת אשראי גבוהה במיוחד.

את ה- Volvo S80 או כל רכב יוקרה אחר, תוכלו לשכור בתוספת של נהג מקצועי צמוד, וכן בתוספת קישוטים לאירוע על פי טעמכם. אם אתם מעוניינים לשכור Volvo S80 הגעתם למקום הנכון: אתר השכרת רכבי היוקרה הגדול בישראל.

Volvo S80. לשכור או לא לשכור? מה דעתכם?

חפשו אותנו בגוגל