033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

Mercedes S Class

מחיר השכרת מרצדס S CLASS

Mercedes S Class

גבירותיי ורבותי, קבלו את מכונית הסלון הגדולה והמפוארת של ביותר של מרצדס. Mercedes S Class, הנחשבת לאחד מכלי הרכב החשובים ביותר בתעשייה, ומוכרת על ידי מומחים ועיתונאי רכב רבים כמכונית הטובה ביתר בעולם. Mercedes S Class שוקלת כשני טון ומציעה אפשרויות רבות בתחום הבידור, התקשורת והנוחות. באמצעות כריות אוויר המורכבות במושבים שלה Mercedes S Class מציעה אפילו עיסוי שנועד לדמות טיפול באבנים חמות. כל אחד מהנוסעים ב- Mercedes S Classהחדשה יכול להתחבר למרכז בידור אישי, לחבר אליו את הטלפון החכם שלו ולשלוט בלעדית במסך שלפניו. בקיצור, חווית הנהיגה והנסיעה ב- Mercedes S Class, היא משהו שלא תשכחו גם שנים לאחר שתרדו ממנה. החדשות הטובות באמת הן שהיום, באמצעות אתר השכרת רכבי היוקרה של ישראל, תוכלו לשכור Mercedes S Class בקלות וביעילות.

mercedes s class להשכרה

איך זה עובד? פשוט מאוד. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לשכור Mercedes S Class, הוא להיכנס לאתר, המרכז את פרטי רוב מכונית היקרה בישראל, לברר אם הרכב שאתם מעוניינים בו - Mercedes S Class או כל רכב יוקרה אחר, פנוי, להזמין אותו ולהתחיל להתרגש. ההשכרה באמצעות האתר אינה מוגבלת לגיל הנהג, או למסגרת האשראי והמחירים, כמו שתופתעו לגלות, נוחים במיוחד.

אז אם אתם עומדים בפני אירוע מיוחד, חתונה או יום הולדת עגול, אם יש לכם אורחים חשובים שאתם רוצים לפנק, או אם אתם פשוט מרגישים שאתם חייבים, לפחות פעם אחת בחיים לנהוג באגדה מוטורית של ממש, Mercedes S Class יכולה להיות שלכם, גם לזמן קצר. וכדי שתוכלו ליהנות ממנה אפילו יותר, אנו מעמידים לרשותכם שירות של נהג צמוד או של קישוט הרכב לאירוע על פי טעמכם האישי.

Mercedes S Class. הייתם רוצים אחת כזאת בחנייה? הגיבו כאן

Mercedes S Class זכה לקבל 3 תגובות שהעניקו לו דירוג של 5 מתוך 5.
תגובות הגולשים

כן

פורסם בתאריך 08/13/2019 מאת רביע

חתונה

כן

פורסם בתאריך 09/08/2021 מאת כפיר

רוצה לקבל הצעת מחיר

אין תגובה

פורסם בתאריך 02/14/2022 מאת למה אין מענה

23159

חפשו אותנו בגוגל