033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

Audi A6

Audi A6

את Audi A6, אתם בטח מכירים. כן, זוהי מכונית הסלון הגדולה שמיוצרת משנת 1994. הדור החדש של Audi A6 הושק מאוחר יותר, בתחילת שנת 2011 על מנת להציב תחרות הולמת לרכבי היקרה מסדרה 5 שלBMW ומקלאס E של מרצדס. Audi A6 מתאפיינת בתא נוסעים נוח ומרווח המשדר יוקרה, במנוע יוצא מן הכלל ובהנעה כפולה. כל היתרונות שלהם ניתן לצפות מיצרן כמו אאודי. המראה החיצוני שלה מרשים ביותר ומשלב בין גודל ועוצמה לבין קווים ספורטיביים וזורמים. Audi A6 נחשבת ללא ספק לאחת המכוניות המובילות בקטגוריה שלה ותג המחיר שלה, בהתאם, הוא גבוה מאוד. אולם אתם לא חייבים לרכוש Audi A6, כדי ליהנות מהביצועים שלה ומהרושם שהיא עושה על מי שצופה בה מבחוץ. אתר השכרת רכבי היקרה של ישראל מאפשר לכם לשכור Audi A6, בדרך הקלה ביותר.

עד להקמתו של אתר השכרת רכבי היוקרה של ישראל, הייתה השכרה של רכבי יוקרה תהליך ארוך ומעיק. מי שהיה מעוניין לשכור רכב יוקרה, Audi A6 למשל, לצורך נסיעה לאירוע, אירוח של אורחים חשובים מחו"ל, או אפילו טיול מפנק עם מישהו שאוהבים, נאלץ לאתר בכוחות עצמו את חברת ההשכרה המחזיקה את הרכב הרצוי לו, ואז, במידה והרכב אכן נמצא, היה עליו לוודא שהוא פנוי. וזה עוד לא הכול. חברות השכרה רבות המציעות רכבי יוקרה בישראל, מקפידות על הגבלת גיל הנהגים ודורשות מסגרות אשראי גדולות, כתנאי להשכרת רכבי יוקרה.

כאן באתר, המרכז את פרטי רוב רכבי היוקרה המוצעים להשכרה בישראל, תוכלו לאתר בקלות ובמהירות Audi A6 או כל רכב יוקרה אחר העולה על דעתכם, לוודא את הזמינות שלו, להזמין אותו במחירים נוחים ולצאת לדרך.

שכרתם פעם Audi A6? ספרו לנו על החוויה בתגובות

חפשו אותנו בגוגל