033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

למעבר מהיר לשלוחה המבוקשת לחצו 3-2 בתפריט הראשי.


כאן על הכביש היא החברה היחידה בארץ שמספקת ביטוח לנוסעי הלימוזינה

לינקולן טאון קאר

מנוע: 4.6 ליטר, 8 שסתומים, 239 כוחות סוס

אורך: 8 מ'

רוחב: 1.99 מ'

גובה: 1.50 מ'

מספר דלתות: 4

לינקולן טאון קאר

רוצים להרגיש כמו נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' בוש (ומפורסמים רבים אחרים)? נסיעה בלינקולן טאון קאר (Lincoln Town Car) תספק לכם את החוויה הזו, ובעצם גם בלי קשר לאנשים שהובילו ומובילים את העולם, הדגם המפנק של לינקולן יוביל אתכם אל היעד שלכם בדרך מפנקת ומלהיבה במיוחד.

טכנולוגיה עדכנית, עיצוב קלאסי

לינקולן, חטיבת רכבי היוקרה של יצרנית הרכב האמריקאית הוותיקה והמוערכת פורד, החלה לייצר את ה-Town Car כבר ב-1981, עובדה שמעניקה לדגם איכות קלאסית אמיתית. באופן טבעי עם השנים השתכללה הלינקולן טאון קאר עוד ועוד, כך שבמקביל לאלגנטיות שובת הלב שלה היא מתאפיינת גם בטכנולוגיות עדכניות, רמת בטיחות מקסימלית ומנוע עוצמתי במיוחד.

יופי מרחיב נשימה

אחד המאפיינים הבולטים של לימוזינה לינקולן Town Car הוא הקווים המעוגלים והקימורים המרשימים שנוספו לה עם השנים, והעניקו לה לא רק חזות נאה לעין אלא גם אישיות של ממש.

עוד מרכיב שהוקדשה לו תשומת לב רבה במסגרת תכנון ועיצוב הטאון קאר הוא הנוחות המקסימלית של כל נוסע ונוסע, כשבמקביל לעיצוב הארגונומי ניתן למצוא בדלתות מערכות בקרה משוכללות שמאפשרות התאמה אופטימלית של כל אחד מהמושבים לכל אדם.

גם בצד הוויזואלי של תא הנוסעים של ה-Town Car הושקעה מחשבה מעמיקה ואיתה גם יצירתיות וקפדנות שבאה לידי ביטוי ברמת גימור לא פחות ממושלמת.

בטיחות ללא פשרות

לינקולן טאון קאר הייתה הראשונה בקבוצת מכוניות הסדאן (דגמים עם 4 דלתות) שקיבלה במבחן ריסוק 5 כוכבים בכל הקטגוריות האפשריות, ואכן, כל נסיעה במכונית היוקרתית מובילה לחוויה נעימה, שקטה ובטוחה כך שהנוסעים יכולים להתפנות בראש שקט לתענוג.

חפשו אותנו בגוגל