033722245
 

לחצו כאן כדי לצפות בצי מכוניות היוקרה הפרטיות שלנו!

לקוחות נכבדים. כרגע קיים מחסור ברכבי יוקרה להשכרה. ניתן להתאים רכב בכפוף לזמינות ללא התחייבות לדגם וצבע.

התקשרו עכשיו: 033722245

לקריאת המלצות
 

למעבר מהיר לשלוחה המבוקשת לחצו 3-2 בתפריט הראשי.


כאן על הכביש היא החברה היחידה בארץ שמספקת ביטוח לנוסעי הלימוזינה

השכרת האמר לימוזין המפואר

השכרת האמר לימוזין המפואר

לימוזינה האמר מפוארת עם דלתות רחף, מרווחת, מתאימה במיוחד לאירועים, בר אלכוהול איכותי, מושבי עור ומחיר נמוך במיוחד.

הבית הלבן אוהב לפנק את הנשיאים שלו בלימוזינה מבית לינקולן. הנשיאים מתחלפים אבל הלינקולן תמיד נשארת. למכונית היוקרה מבית לינקולן יש היסטוריה מפוארת שהחלה עוד מתקופת מלחמת העולם הראשונה. וודרו וילסון היה הנשיא הראשון שהשתמש בקדילאקק, לפני כן נסעו נשיאי ארה"ב בכרכרות רתומות סוסים. כאשר מדובר על השכרת לימוזינה לחתונה חשוב מאד לזכור כי האתרים של כאן על הכביש הם המובילים בתחום.

הנשיא אובאמה כמו כל הנשיאים בארה"ב, התחדש בלימוזינת לינקולן חדשה שהותאמה במיוחד בשבילו. מפוארת, מוארכת, מרווחת והכי חשוב ממוגנת, הכוללת בין היתר ארסנל חימוש ותקשורת נדיר. זה כל הידוע על מפרט המכונית המיוחדת שלו מכיוון שאלו הפרטים היחידים שהותרו לפרסום. אך לפי שמועות שהודלפו המכונית ממוגנת כך שגם טיל כימי לא יוכל לחדור אליה.

לקבלת מחיר משתלם חייגו: 072-334-1760

מותג היוקרה האמריקאי הוקם על ידי שני משקיעים(ויליאם מרפי, ולמואל בואן) לפני 100 שנה בדטרויט. מקור השם לינקולן הוא על שמו של חוקר ארצות צרפתי במאה ה18, בשם אנטון לומאט קדילאק. המכונית הראשונה שהוצגה הייתה ב7 באוקטובר 1908. מאז ועד היום היא נחשבה למכונית יוקרתית ומתקדמת ונמכרה בהצלחה רבה. 

בשיחת טלפון אחת גם הדר מרמת גן, שולה מעפולה, יוגב מפסגת זאב, והסבא מכפר סבא יכולים להיות אובאמה ליום אחד. אז אולי לא תצאו מהבית הלבן, אבל בכניסה לבית יחכה לכם הנהג, יפתח עבורכם את הדלת, ותיכנסו לתוך מכונית הפאר הנשיאותית. תיהנו מכוס שמפנייה טובה, וממערכת השמע העצמתית שתנגן שירי ג'אז ישנים.

חפשו אותנו בגוגל